Sex Hikayeleri

1 yıl önce - Admin Ekledi - 3600 Kez Okundu

Arkadaşım ile gay hikayem

Arkadaşım ile gay hikayem

İnsanların birbirine karşılıksız iş yapmamasından bıktım. 31 yaşındayım ve evli, 1 çocuk babası adamım. Zamanla anladım ki düşersen eğer kimse dostun değil, bu nedenle asla düşmeyeceksin ve her zaman elindekinin kıymetini bileceksin. Şu, coin muhabbetleri çıktığı zaman başladım. O zamandan beri çalıştım ve çalıştığımı katladım. Şu an halim vaktim iyi, istediğim gibi bir evim, arabam ve işim var. Geçenlerde liseden arkadaş Arda geldi. O zamanlardan beridir samimi arkadaşız, bazen sohbette coin falan diyordum, bu da internette duymuş, bana da göster diyor ama zırcahil. Zaten ben okulu bitirdim, üniversite, vs. devam ettim ama o lise 2 terkti.

Hesap cüzdanını gösteriyorum, bu şudur, vs. diyorum ama yok, yapabilecek gibi değil. Benim hesap cüzdanına bakıyor, %100 kâr şaşırıp kalıyor. O gece Ersin’deyiz, evi köye gitmiş. Ona yardım edebileceğimi ama her şeyin bir karşılığının olacağını söyledim bana kazanacağından %50 teklif ediyor. Saçmalık, para istemiyorum ki açık açık kanka pompa dedim, pompa ne deyince de sikiş diye belirttim. Önce şaşırdı ama sonra o merak, öğrenme ve para kazanma arzusu derken duraksa. Sex hikayeleri O duraksadığı zaman zaten hemen boynundan öpmeye, sarılmaya başladım.

Normalde erkeklere pek ilgi duymam ama bu fena bir yakışıklı, eskiden de arkadaşlar arasında Ersin’deki göt en güzel kadında yok derdik. Ev de müsait ya, yatağa uzandım. Nasıl sevişiyorum anlatamam. O da sadece duruyor mahcup mahcup bakıyor. Sadece ne zaman ağzına versem becerebildiği kadar yalamaya çalışıyor derken çevirdim geçirdim göte. Hiç sikilmemiş göt de olsa vazelinledim ya? Yağ gibi kaydı, belli canı yandı ama bana mısın demedi, sadece yatağın köşesinden tuttu o an kaçmamak için (acısına rağmen).

O gece ikinciyi istedim ama vermedi. Fena istiyormuşum meğer ben bu Ersin’i. Neyse, yatırım dalgasını gerçekleştirdik, 20 gün sonra %20 kazandım kanka, nasıl çekeceğim dedi. Gittim yanına, başka bir hesaba koyduk değerlensin diye ama eğer yardımlarım devam edecekse karşılığı olacak dedim, eşi evdeyken gizlice siktim lise arkadaşımı.