Sex Hikayeleri

1 yıl önce - Admin Ekledi - 8163 Kez Okundu

Baldızımın Borç Meselesi

Baldızımın Borç Meselesi

Slm ben Efe, 29 yaşında, esmer, yakışıklı ve evli biriyim. Maddi durumum çok iyi. Adana’da oturuyoruz. Anlatacağım hikaye geçen yıl baldızımla yaşandı. Baldızım yeni evli, 25 yaşında, çok kapalı, çok güzel yüzü ve kalçaları var. Kapalı olmasına rağmen sexy giyinen, çok hoş bir kadın. Ona bakan erkek dönüp birdaha bakardı.

Baldızla kocası Adana’ya, bizi ziyarete geleceklermiş. Adana’yı bilenler bilir, yazın çok sıcaktır. Zaten biz de karımla aramızda, bu sıcakta Adanaya mı gelinir diyorduk, meğer benden borç para istemek için geliyorlarmış. Akşam üstü geldiler. Yemek yedik, çay kahve, sohbet falan. Baldız yine süper giyinmişti, dizaltı etek, dize kadar çizme, kırmızı türban. İnsanın ona sadece bakınca boşalası geliyordu. Geldiklerinin üzerinden 2 gün geçti, baldızımla yalnızken, baldızım bana, “Enişte, bize borç para lazım, kocam çekindiği için soyleyemedi!” dedi. “Ne kadar lazım?” dedim. “20.000 $! Acil lazım!” dedi. “20.000 $ mı? İnan ki bu aralar çok sıkışığım baldız, ama yarın ortağıma söyleyim, onda varsa alırız!” dedim. “Tamam!” dedi.

Ertesi gün şirkete gittim, ortağım Sami’ye durumu anlattım. Sami de, “Ne zaman geri ödeyecekler?” dedi. “Sormadım, dur bir baldızı arayım!” dedim ve aradım. Baldız da, “6 aya kadar öderiz!” dedi, “OK!” deyip kapadım. Sami, “Olur verelim, ama senetsiz olmaz! Güvenmediğimden değil, ama insanlık hali, en azından para verdiğimizi bilelim!” dedi. Baldıza yeniden telefon açtım ve “Ortağım verecekmiş, ama senet imzalamanız gerekiyor!” dedim. Baldız da hemen kabul etti, “Nasılsa ödeyeceğiz, olur imzalayalım!” dedi. Ben de, “Kocan Turan’a söyle, gelsin imzalasın!” dedim. “Olmaz, ben geleyim, o zaten çekiniyor!” dedi. “Tamam!” dedim, kapadım. Baldız geldiğinde, güzelliği karşısında ortağım Sami dona kaldı. Baldızıma ayak üstü yalakalıklar yapıp, parayı verdi ve senedi imzalattı. Baldızım parayı alıp gidince, Sami hemen bana, “Efe, baldızının bu kadar güzel olduğunu niye söylemedin lan? Off of!” dedi. Ben de, “Aynen off of!” dedim.

Neyse baldızlar memleketlerine döndüler. Aradan 6 ay geçti para gelmedi, 7 ay geçti yine gelmedi. Sami, “Baldızını ara, para gelmedi!” dedi. Ben de, “Ben diyemem, sen ara!” dedim. Sami baldızımı aradı konuştu. Baldızım 1 ay daha müddet istemiş, Sami de kabul etmiş. 1 ay sonra yine para gelmeyince, Sami de, ben de artık sinirlenmiştik ve baldızın gıyabında küfürler ediyorduk. Sami sonunda bana, “Efe, baldızına bir teklifte bulunacağım!” dedi. “Ne teklifi ortak?” dedim. “Kızmazsan tabii?” dedi. “Yok, ne kızacam, amına çaktığımın baldızı beni de sana karşı rezil etti!” dedim. Sami de, “Bak Efe, baldızın bir sefer benle olursa, alacağımı 3 ay daha ertelerim!” dedi. O anda ağzımdan birden, “OK!” çıktı. Sami, “Sen baldızına söyle teklifimi!” dedi. “Tamam ortak!” dedim. Baldızı aradım ve “Ortağım para için 3 ay daha beklermiş, ama bir şartı var, bir sefer istediğini yaparsan olur!” olur dedim. Baldız da, “Asla!” dedi. Ben de, “Ozaman sen bilirsin baldız, 3 gün sonra ya parayı, ya seni istiyor!” dedim ve kapattım.

3 gün geçti. Akşam üstü bir baktık, baldız bizim eve geldi. Eşim, “Hoşgeldin, hangi rüzgar attı?” diye sordu, olaydan haberi yok tabi. Baldız da, “Öylesine geldim… Yarın dönecem!” deyip geçiştirdi. Bana da gizliden, “Ortağınla yarın buluşacağım, ama kimse duymayacak! OK mi?” dedi. “Tamam!” dedim.

Bizim şirkete üst katta bir odayı bu işler için ayralamıştık. Gizli kamera falan takılı, full bir oda. Sabah ben işe gitmek için evden çıktım ve anlaştığımız gibi, sokak başında baldızımı bekledim. Baldız yanıma gelince, birlikte şirkete gittik. Şirkete varınca, Sami baldızın elinden tutup, o bahsettiğim odaya gotürdü. Ben de hemen bilgisayardan kamera görüntülerini hem izlemeye, hemde kayıt etmeye başladım…

Odaya girer girmez, Sami baldızımın göğüslerini ve götünü avuçlayarak dudaklarına yapıştı, öpmeye başladı. Boynunu boğazını da biraz öpüp yaladıktan sonra baldızımı önünde diz çöktürüp yarağını fermuarından çıkardı ve ağzına verdi. Baldızım yalamaya başladı. Ama ne yalama! Adeta Saminin yarağını somuruyordu! Daha sonra ortağım baldızımı ayağa kadırıp kanepeye uzattı, eteğinin altından külotunu çekip çıkarttı (üstündeki giysileri üzerinde bıraktı) ve baldızın bacakarasına yerleşip, bacaklarını ayırarak yukarı kaldırdı ve baldızımın amını sikmeye başladı. Baldızım olacak orospu yarrağı yerken ortağımın altında coşuyor, adeta zevkten kıvranıyordu. Hatta birara Saminin parmağını alıp ağzına soktu, parmağını öyle bir emiyordu ki, off yani!

Ben de onları 31 çekerek bilgisayardan izliyordum. Sonra ikisi de inlemelerle boşaldılar. Toparlanırlarken Sami baldızımın külodunu vermedi, “Bu günün hatırası olarak bende kalacak!” diyerek ceketinin cebine soktu ve odadan çıktılar. Ve böylelikle ortağım vadeyi 3 ay daha uzattı 🙂